Dołącz do naszego zespołu

W naszej firmie najważniejsi są ludzie – zarówno pracownicy jak i klienci. To dzięki nim Spółka osiąga zyski i utrzymuje dobrą pozycję na rynku.

Inżynier Jakości

Opis stanowiska

  • nadzór nad procesem produkcyjnym poprzez: codzienną kontrolę realizowanych procesów i produkowanych wyrobów
  • bieżącą kontrolę wskaźników i rozwiązywanie pojawiających się problemów jakościowych,
  • ustalanie niezbędnych działań korygujących i zapobiegawczych
  • przeprowadzania audytów procesu i produktu
  • inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem procesów w porozumieniu z pracownikami wszystkich działów
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej związanej z realizacją procesów produkcyjnych
  • analiza wyników audytów
  • zarządzanie reklamacjami w zakresie ustalonym przez kierownika działu jakości
  • Działanie zgodnie z procedurami systemu ISO/TS 16949, ISO 9001, VDA

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (jakościowe/inżynieria procesu/technika pomiarowa)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami metrologicznymi
  • Znajomość wymagań normy ISO/TS 16949 (Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami jakości: Raport 8D, 5-Why, Analiza Pareto, Diagram Ishikawy, PDCA, APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Przed złożeniem aplikacji należy zapoznać się z klauzulą informacyjną oferty pracy

Wyślij swoje CV na adres praca@metalsolution.pl lub klikając w poniższy link

WYŚLIJ CV

Pracownik produkcyjny

Poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne:
– operator pras
– operator giętarki
– operator automatu do cięcia rur
– spawacz
Do zadań pracownika należeć będzie realizacja, nadzór oraz bieżąca kontrola procesów produkcyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowiskach będzie dodatkowym atutem

WYŚLIJ CV

Konstruktor / Technolog konstruktor tłoczników

  • Ocena wykonalności, projektowanie, nadzór nad wykonaniem nowych narzędzi (głównie tłoczników postępowych),
  • Modernizacja, wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w narzędziach już istniejących,
  • bezpośredni nadzór podczas realizacji projektów,
  • dokonywanie niezbędnych uzgodnień w celu optymalizacji dostarczanych rozwiązań,
  • poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości,
  • projektowanie oraz sporządzanie dokumentacji prowadzonych projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną.

Wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne – preferowane budowa maszyn, mechaniczne lub pokrewne lub średnie techniczne z dużym doświadczeniem w dziedzinie konstruowania narzędzi do obróbki plastycznej
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w działach: projektowania wyrobów lub konstrukcyjnym,
  • wiedza z zakresu konstruowania obróbki plastycznej na zimno, obróbki skrawaniem,
  • znajomość branży mechanicznej obróbki metali oraz branży motoryzacyjnej
  • biegłość w posługiwaniu się oprogramowaniem do projektowania w 3D (Solid Works, Catia),
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji

WYŚLIJ CV